Zpět na titulní stranu...
 Zpět na titulní stranu...
Rekreační zařízení – Nové Hamry

Obec Nové Hamry leží v okrese Karlovy Vary, 6 km od Nejdku v Krušných Horách. Okolí je vhodné pro celoroční rekreaci. Jsou tu značené turistické trasy, cyklotrasy, běžecké tratě a lyžařské vleky. V obci je pošta, lékařská služba a středisko Horské služby. Vlakové i autobusové spojení, dobrá možnost stravování. Obec je výchozím bodem hřebenových cest.

Rekreační zařízení, které je majetkem Sdružení obcí pro vybudování a provozování skládky Černošín, je umístěno v řadové zástavbě v horní části obce směrem na Horní Blatnou. Parkoviště poblíž objektu. Ubytování je v zařízených dvou a třílůžkových pokojích, z nichž některé mají možnost přistýlky. Celková kapacita je 12 míst. Objekt je celoročně vytápěn, možnost vaření v zařízených kuchyňkách, sprchy mají teplou vodu. Společenská místnost s televizí.

Objekt je velmi vhodný pro rodinnou rekreaci. Pro menší kolektivy – školní výlety, školení, rodinné oslavy, akce zájmových svazů lze kapacitu rozšířit náhradním ubytováním na 20 míst.

Cena za ubytování a poskytnuté služby je 150 Kč pro dospělého a 100 Kč pro dítě do 12ti let za jeden ubytovací den. K ceně se připočítávají rekreační  poplatky pro obec podle vyhlášky obce Nové Hamry.

Objednávky rekreačních pobytů na telefonním čísle 374 692107 nebo 732 184284, nebo
e-mail so.cernosin@tiscali.cz, pondělí až pátek. Písemně na adrese: SOČ Černošín, Náměstí 1. máje 62, 349 58 Černošín
prague accommodation - unterkunft im prag - prague hotels - hotel in prague appartamenti di praga